Przejdź do treści głównej
Logotypy "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. Utworzenie strony internetowej dot. PROW 2014-2020 współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania: Pomoc Techniczna Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Informacje opracowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego
Instytucja Zarządzająca PROW 2014-2020- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Zatwierdzono listę operacji zakwalifikowanych do współfinansowania dla operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujący Cię nabór:
Zobacz w wybranym terminie
Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesujący Cię wynik:
Pokaż wyniki
2016-07-08 10:01

W dniu 7 lipca 2016 r. Zarząd Województwa Śląskiego Uchwałą nr 1379/124/V/2016 zatwierdził listę operacji w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, dla poddziałania „Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii” objętego PROW na lata 2014-2020, dla operacji typu „Budowa lub modernizacja dróg lokalnych”.

Na liście zakwalifikowanych do współfinansowania z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich znalazło się 149 operacji. Umowy przyznania pomocy zostaną podpisane do wysokości alokacji, która wynosi 14,5 mln. Euro.

Do pobrania:

Uchwała Zarządu Województwa

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś